Wolontariat

Jeżeli chcesz wolontariacko pomóc nam w oliwieniu pyrkonowych trybików, trafiłeś w odpowiednie miejsce. To dobra okazja, aby zobaczyć, jak Pyrkon działa "od kuchni", poznać organizatorów tej imprezy i nabrać cennego doświadczenia, a kto wie, może wnieść trochę świeżej krwi?

Potrzebujemy osób, które nie boją się odpowiedzialnej pracy przy:

– pomocy gościom i uczestnikom,
– opiece nad salami prelekcyjnymi i innymi pomieszczeniami,
– akredytowaniu uczestników (sprzedaży biletów),
– doraźnej pomocy organizatorom (jeszcze nigdy nikt, nie był Tobie tak wdzięczny za kubek z kawą lub herbatą!),
– pracach biurowych,
– ponadto – a być może przede wszystkim – transportowaniu ławek, krzeseł, wyposażenia stoisk i wielu innych rzeczy (i wszystko na "10 minut temu" :-))

W tej chwili rekrutacja na gżdacza została już zamknięta, a wszystkim tegorocznym rekrutom serdecznie dziękujemy za tak ogromną liczbę zgłoszeń!

Kim jest ten cały "Gżdacz"? – to stworek z uniwersum Macieja Wojtyszki, który jest bardzo pomocny i miły. W naszym, wewnętrznym slangu to właśnie wolontariusz, na innych imprezach fantastycznych nazywany jest także helperem. Gżdacz to jednak coś więcej niż helper czy taki zwykły wolontariusz. Dla organizatorów Pyrkonu jest niemal bohatarem!

Ulubiony kolor "Gżdacza" to pomarańczowy! Ulubione miejsce "Gżdacza" to "Gżdaczroom", a ulubiona piosenka "Gżdacza" to... przekonaj się sam, na Pyrkonie 2014!

Gżdacze na Pyrkonie