Organizatorzy

Stanowisko

 

Imię "Nick" Nazwisko

 

Adres e-mail

         

Koordynator główny

  Michał "Misiek" Karzyński   Adres niedostępny w archiwum
Wicekoordynator   Piotr "Prezes" Derkacz   Adres niedostępny w archiwum
Asystentka koordynatora   Pola "Delfin" Mikołajczak   Adres niedostępny w archiwum
         
   

KADRY 

   
Koordynator pionu Kadr    Tomasz "Bagu" Bagier   Adres niedostępny w archiwum
Wicekoordynator pionu Kard   Maciej "Człowiek Rolka" Garczewski   Adres niedostępny w archiwum
Szef akredytacji   Bartek "Werbat" Stalewski   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa akredytacji   Katarzyna "Katja" Młynarczyk   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa akredytacji   Katarzyna Bocheńska   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa akredytacji   Agnieszka Sieradzka   Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. bezpieczeństwa   Magdalena "Delein" Bentkowska   Adres niedostępny w archiwum 
Zastępca organizatora ds. bezpieczeństwa   Paweł "Bórek" Bórkowski   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca organizatora ds. bezpieczeństwa   Krystian "Columb" Mierkiewicz   Adres niedostępny w archiwum
Szef gżdaczroomu   Mateusz "Warkot" Warkocki   Adres niedostępny w archiwum
Gżdaczmaster   Marcin "Chester" Bieliński   Adres niedostępny w archiwum
Gżdaczmaster   Konrad "Sasak" Fuczkiewicz   Adres niedostępny w archiwum
Logistyka   Jarek "Kerzaj" Zawadziński   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca organizatora ds. logistyki   Martyna Miśkiewicz   Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. noclegów   Benedykt "Silmeth" Jaworski   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca organizatora ds. noclegów   Krystian "Motyl" Kurzawa   Adres niedostępny w archiwum
Szef technicznych   Dawid Śliwiński   Adres niedostępny w archiwum 
Zastępca szefa technicznych   Michał Walter   Adres niedostępny w archiwum 
Biuro festiwalowe    Maciej "Mq" Kozieł   Adres niedostępny w archiwum 
         
   

PROMOCJA I MEDIA

   
Koordynator pionu Promocji i Mediów   Hanna "Alfar" Bielerzewska   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca koordynatora pionu Promocji i Mediów   Daria "Arianka" Pilarczyk   Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. Promocji i Mediów   Marta "Koziołek" Ciesielska   Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. Mediów   Maciej "MQ" Kozieł   Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. Promocji i Mediów   Andrzej "Prince" Nowak   Adres niedostępny w archiwum
Social Media   Grupa Czterdzieści Dwa    Adres niedostępny w archiwum
Organizator ds. promocji wizualnej   Anna "Daeva" Gołuchowska   Adres niedostępny w archiwum
         
   

WYSTAWCY I SPONSORZY

   
Koordynator pionu Wystawców i Sponsorów   Joanna "Koona" Roszak   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca koordynatora pionu Wystawców i Sponsorów   Adrianna "Naridena" Piecyk   Adres niedostępny w archiwum

Asystent ds. Wystawców i Sponsorów i Pyrsklepik

  Maria "Tinu" Zimoląg   Adres niedostępny w archiwum 
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów ds. Bloku Gier Elektornicznych   Krzysztof "Scorpio" Bogacki   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów ds. Bloku Gier Elektornicznych   Malwina Zimny   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów   Alicja Maćkowiak   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów   Joanna "Zirael" Szuba   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów   Aleksandra "Faay" Tepper   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów   Julia "Dżul" Zajder   Adres niedostępny w archiwum
Asystent ds. Wystawców i Sponsorów   Marta Mosik   Adres niedostępny w archiwum
         
   

PROGRAM 

   
Koordynator pionu Programu   Anna "Lathea" Brożyna   Adres niedostępny w archiwum
Wicekoordynator pionu Programu   Jacek Woda   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku literackiego   Barbara Michalewska   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa bloku literackiego   Olga Matej   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku komiksowego   Wojciech "Kelen" Nelec   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku manga&anime   Anna "Yuki" Królicka   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku naukowego   Paweł "Ostry" Ostrowski   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku gier elektronicznych   Krzysztof "Shirou" Borowiak   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa bloku gier elektronicznych   Maciej "Czarny" Kozłowski   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku LARP   Mariusz "Todd" Jendrzejczak   Adres niedostępny w archiwum
Złote Maski   Aleksandra "Hedere" Ososińska   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku RPG   Radosław "Dhaerow" Miodek   Adres niedostępny w archiwum
Sesje RPG   Radosław "Dhaerow" Miodek   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku anglojęzycznego   Paulina "Hagath" Jałoszyńska   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku konkursowego   Czarek "LordWinter" Zimoląg   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku dziecięcego   Cyryl "Pobortza" Nowaczyk   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku filmowego   Jakub Ćwiek    Adres niedostępny w archiwum   
Zastępca szefa bloku filmowego   Magdalena Idzik   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku gier planszowych   (Gramajda) Nikodem Wróbel   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku gier karcianych   Kacper Chomicz   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku gier bitewnych   Marcin "Vodecki" Sobkowiak   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku festiwalowego   Magdalena "LSD" Brożyna   Adres niedostępny w archiwum
Zastępca szefa bloku festiwalowego   Alicja "St.Szyszka" Niedzielska    
Szef bloku strojów   Beata "Neru" Walczakiewicz   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku dla początkujących   Maciej "Vonen" Korpik   Adres niedostępny w archiwum
Szef bloku integracyjnego   Klaudia "Krasnola" Szygenda   Adres niedostępny w archiwum
         
         
   

W POZOSTAŁYCH ROLACH

   
Grafika główna   Kay Gajdzińska    
Pozostałe grafiki  

Anna "Daeva" Gołuchowska
Bernadeta "Mistif" Surma
Kasia "Katja" Młynarczyk
Beata "Zvirka" Derkacz
Magdalena "Delein" Bentkowska
Grupa Czterdzieści Dwa

   
IT  

Anna "Lathea" Brożyna
Mateusz Antkowiak
Bartek "Werbat" Stalewski

  Adres niedostępny w archiwum
Finanse   Darek Grupa    
Konsultacje prawne   Kamila Charzyńska
Jakub Skurzyński
   
Informator konwentowy    Anna "Daeva" Gołuchowska
Piotr "Prezes" Derkacz
Beata "Zvirka" Derkacz
   
Tłumaczenie  

Mikołaj "Wróbel" Bortkiewicz
Radosław Kot
Jakub Klimaszewski

   
Promocja na innych wydarzeniach   Marta "Koziołek" Ciesielska jako Dragonetka
Marta Wydra w roli Strażniczki Pyrkonu
   

Organizatorzy

Klub Fantastyki Druga Era

Organizator

Stowarzyszenie Klub Fantastyki
"Druga Era"
www.drugaera.org

Poznańska Grupa Graczy Gramajda

Organizator Games Roomu

Gramajda
www.gramajda.pl

Organizator Maskarady

Umi No Koe
www.uminokoe.org

Social Media Marketing

Grupa 42
- Agencja kreatywna