Program na komórkę

Przygotowaliśmy dla Was trzy niestandardowe sposoby na podejrzenie programu Pyrkonu na Waszych telefonach komórkowych. Program w każdej z aplikacji jest aktualizowany regularnie w stosunku do tego, co znajduje się na stronie internetowej. Również wtrakcie festiwalu wszystkie zmiany w programie, odwołane i zastąpione atrakcje będą pojawiały się na naszej stronie w zakładce PROGRAM i w poniższych aplikacjach.

Dla posiadaczy iPhone: LINK

 

Aplikacja ma pomóc w ogarnięciu programu Pyrkonu - można przeglądać wszystkie punkty programu (razem ze szczegółami), aktualizować je na bieżąco, ściągnąć sobie mapki pawilonów i znaleźć na Google Maps, gdzie konwent się znajduje. Dodatkowo można każdy punkt zapisać do ulubionych, dodać przypominajkę i przejrzeć Twitter pod kątem #pyrkon.

Dla posiadaczy telefonów z Androidem: LINK

Zainstaluj darmowy program Konwentowicz.pl. W celu instalacji programu, wyszukaj program po nazwie w Android Market, albo po prostu zeskanuj umieszczony powyżej kod! Program daje możliwość różnego rodzaju filtrowania programu i wyświetlania najbliższych atrakcji.