Identyfikatory Pyrkonu

Identyfikatory Pyrkonu

Festiwal Fantastyki Pyrkon oraz serwis Poltergeist zapraszają do udziału w plebiscycie Identyfikatory. Celem istnienia nagrody jest wyróżnienie osób, które w szczególny sposób w minionym roku kalendarzowym zapisały się w pamięci miłośników gier i fantastyki.

Identyfikator to uniwersalny symbol obecności na imprezach fantastycznych i bycia fanem. Identyfikatory Pyrkonu to nagroda wręczana osobom, które w szczególny sposób odznaczyły się jako twórcy literatury, komiksu i gier, a także promotorzy fantastyki.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich specjalnie zaproszeni eksperci wyłonią trójkę nominowanych w każdej kategorii. W drugim, najważniejszym, werdykt zostanie oddany w ręce fanów. Pyrkon to największy festiwal w Polsce, a Poltergeist jest największym serwisem poświęconym grom i fantastyce. Funkcjonują dzięki fanom i dla fanów. I to właśnie oni - za pośrednictwem strony identyfikatory.polter.pl - wybiorą zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na Pyrkonie 22 marca 2014 roku.

Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez serwis Poltergeist i Festiwal Fantastyki Pyrkon.

O nagrodzie przeczytać można na stronie Identyfikatorów Pyrkonu.