Dla prasy

PYRKON 2014 - PRESS PACK
POBIERZ

Plik zawiera:

  • informacje ogólne o Festiwalu Pyrkon 2014
  • kontakty 
  • grafiki reklamowe 
  • logotyp Festiwalu Pyrkon 2014
  • zdjęcia z Festiwalu Pyrkon 2013

Bannery tegorocznego Pyrkonu w różnych rozdzielczościach są do pobrania TUTAJ.

Pyrkon 2014: Jeszcze więcej Fantastycznej Przestrzeni
6.01.2013
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 organizowany przez Klub Fantastyki „Druga Era” odbędzie się w dniach 21-23 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To największa impreza poświęcona fanom fantastyki i popkultury w Polsce. 
DO POBRANIA

Pyrkon 2014: 15 tysięcy kostek do gry dla uczestników
20.01.2014
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 już za dwa miesiące. Organizatorzy zapowiadają nowe atrakcje, między innymi gości zza granicy, warsztaty pisarskie z „Nową Fantastyką” oraz wystawę klocków LEGO. Pierwszych 15 tysięcy osób otrzyma przy wejściu specjalnie zrobioną z okazji Pyrkonu kostkę do gry.
DO POBRANIA

Pyrkon 2014: Fantastyczna Przestrzeń literacka
1.02.2013
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 organizowany przez Klub Fantastyki „Druga Era” odbędzie się w dniach 21-23 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To największa impreza poświęcona fanom fantastyki i popkultury w Polsce. Nie zabraknie podczas niej atrakcji dla fanów literatury. 
DO POBRANIA

Pyrkon 2014: Nakręć się na granie!
10.02.2014
Zgłaszanie punktów programu na Pyrkon zakończone, lada moment organizatorzy opublikują program. Ale już teraz możemy zdradzić Wam kilka sekretów dotyczących tego, co będzie się działo na Festiwalu Fantastyki Pyrkon.
DO POBRANIA

Pyrkon 2014: Fantastyczna Przestrzeń literacka
14.02.2014
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2014 organizowany przez Klub Fantastyki „Druga Era” odbędzie się w dniach 21-23 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To największa impreza poświęcona fanom fantastyki i popkultury w Polsce. Nie zabraknie podczas niej atrakcji dla fanów literatury. 
DO POBRANIA

Pyrkon 2014: Pojawił się program Festiwalu!
25.02.2014
Do Festiwalu Fantastyki Pyrkon, który odbywa się co roku w Poznaniu, pozostał niecały miesiąc. Na stronie właśnie pojawił się szczegółowy program wydarzenia. Uczestników czekają trudne decyzje, ponieważ program zawiera ponad tysiąc siedemset godzin prelekcji, pokazów, warsztatów i konkursów. W skrócie – jest z czego wybierać.
DO POBRANIA:
Ogólnofantastyczny
Blok Gier Planszowych
Blok Gier Elektronicznych

 

Powiedzieli o nas: 

Uczestnicy o Pyrkonie

"Jestem zachwycona, nigdy nie byłam na imprezie tego kalibru i oby ich było jak najwięcej! Dziękuję Wam bardzo za to wszystko co zrobiliście, by to wydarzenie się odbyło i było tak udane!"

"Do zobaczenia w przyszłym roku! Jedyne czego mi brakuje, to żebyście wynaleźli maszynę czasu i na koniec umożliwili każdemu uczesntikowi przeniesienie się do marca kolejnego roku, bo rok czekać to dłuuugo. Ale niech Wam będzie ;D Wspaniały Pyrkon, wspaniale spędzone 3 dni."

"Najbardziej fantsyczny weekend w roku!!!! Szkoda że tak długo do następnego."

"W imieniu moim i mojej rodziny, z którą byłem na konwencie DZIĘKUJEMY za tak niepowtarzalną, miłą i na wysokim poziomie logistyczno-fantastyczną imprezę. Naprawdę możecie być z siebie dumni, zwlaszcza, ze wywołaliście niesamowicie pozytywne i pełne zauroczenia wrażenie na mojej żonie, ktora na co dzień ... nie czuje "tych klimatów".

"Pierwszy raz byłem na Pyrkonie, ale już wiem, że stanie się to moją coroczną tradycją, było genialnie! Dzięki!"

Graham Masterton
"I am having an amazing time. The Pyrkon Festival is like no fantasy convention I have ever seen before. On the last day they counted 12,000 attendees."

John Wick

Miroslav Žamboch

gamefaction.pl
"To ciekawe wydarzenia, ludzi oraz rzeczy można się było potknąć i przewrócić, więc nie mogąc obejrzeć wszystkiego i tak miało się możliwość doświadczenia festiwalowej magii liczonej w kilogramach. Oto właśnie dlaczego Pyrkon rządzi – tam się ciągle, nieustannie coś dzieje!"

chip.pl
"Pyrkon i poznani na nim ludzie naładowali nam akumulatory na cały rok i utwierdzili w przekonaniu, że fajnie jest mieć jakąś nieszablonową pasję."

gameplay.pl
"Miałem okazję być już na sześciu edycjach tej imprezy i przyznam wprost, że z roku na roku jest coraz lepiej, zaś w tym roku było niesamowicie."