Blok dziecięcy

Regulamin zostawiania dziecka pod opieką Bloku Dziecięcego

Blok dziecięcy tegorocznego Pyrkonu będzie podzielony na 2 różniące się zawartością części, mianowicie na Świetlicę Fantastyczną i Pyrkącik.

Dziecko na Pyrkonie

fot. Julia Wiśniewska

Świetlica Fantastyczna, która zacznie działać w piątek od 14.00, będzie oferowała takie atrakcje jak: gry planszowe dla dzieci, tworzenie magicznych przedmiotów, lepienie i malowanie różnorodnych stworów z masy solnej oraz plasteliny, malowanie kosmitów, klejenie kolorowych stworków potworków. Tutaj też znajdzie się miejsce dla najmłodszych (tych poniżej 4 roku życia) uczestników Pyrkonu - będą pluszaki, książeczki, przewijak oraz doświadczeni opiekunowie. Świetlica będzie działać w piątek od 14.00 do 18.00, w sobotę i niedzielę od 9.30 do 18.00.

Malowanie figurek

fot. z owsiki.blogspot.com

Pyrkącik zacznie działać od 10.00 w sobotę, znajdą się w nim prelekcje, warsztaty i konkursy dla młodszych i młodych (od 4 do 12 roku życia) uczestników Pyrkonu. Tak jak "dorosły" Pyrkon będzie on mieć swój własny program godzinowy, w którym znajdą się liczne interesujące pozycje. Pyrkącik w sobotę i niedzielę będzie trwał od 10.00 do 18.00.

Prelekcja Igora Górewicza

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące bloku dziecięcego są tutaj. Dodatkowe pytania można zadawać przez PyrForum oraz na adres mailowy: Adres niedostępny w archiwum

Zapraszamy także do obejrzenia filmu z Pyrkonu 2013, w którym najmłodsi promują Pyrkon!