Pyrkon 2012 - czas i miejsce

data:

23-25 marca 2012 r.

Zwyczajowo Pyrkon odbywa się w pierwszy weekend wiosny. Tak będzie i w tym roku.

Konwent rozpoczyna się w piątek o godzinie 15:00, lecz uczestników wpuszczać będziemy już od wcześniejszej godziny. Osobom przybyłym wcześniej zagwarantujemy miejsce do przechowania bagażu oraz kącik z planszówkami. Będzie też można pomóc w dostosowaniu szkoły do naszych potrzeb w zamian za zniżkę w akredytacji.

Teren konwentu należy opuścić do godziny 17:30 w niedzielę.

Zwracamy również uwagę, iż jak co roku, podczas Pyrkonu następuje zmiana czasu z zimowego na letni i w nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2:00 na 3:00, przez co nasz konwent będzie o godzinę krótszy.

miejsce

Pyrkon 2012 będzie miał miejsce w trzech pawilonach centrum konferencyjnego oraz szkole licealnej:

Wszystkie budynki znajdują się bardzo blisko siebie - ich rozmieszczenie możecie zobaczyć na mapie Google znajdującej się poniżej.

Przybyłych na Pyrkon prosimy o stawienie się w Holu Zachodnim (od strony ul. Śniadeckich) w celu akredytacji.

Aby ograniczyć do minimum uciążliwość przemieszczania się między budynkami, rozdzieliliśmy ich funkcje: pawilon 8A to duże growe przestrzenie oraz blok dziecięcy, zaś pawilon 7 oraz pawilon 14B przeznaczone są na prelekcje, konkursy, gry komputerowe, gry fabularne i wiele innych atrakcji. Do tego w przestrzeniach między pawilonami znajdziecie dziesiątki stoisk z książkami, grami planszowymi, ozdobami, przebraniami i mnóstwem innego asortymentu. W tych też przestrzeniach odnajdziecie wystawy i pokazy.
Spokojny sen zapewni Wam szkoła noclegowa znajdująca się kilka kroków od pawilonów.

Opisy wszystkich budynków znajdziecie poniżej.

W okolicy konwentu znajduje się kilka sklepów (w tym całodobowe), bankomaty oraz jadłodajnie. W informatorze zamieszczona będzie mapka, dzięki której bez problemu do nich traficie. Zerknijcie na naszą mapę Google.

Pawilon 7:

Pierwszym budynkiem konwentowym jest pawilon 7 znajdujący się kilkanaście metrów od pawilonu 8a. Na jego piętrze znajdują się wygodne klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą liczne spotkania, konkursy i prelekcje.

Pawilon 7 - z zewnątrz (kliknij aby otworzyć zdjęcie w nowym oknie)

Pawilon 7 - z zewnątrzPawilon 7Pawilon 7

Budynek 8A:

Centrum Konferencyjnego MTP

W tym budynku mieszczą się duże sale w których będą miały miejsce wielkie figurkowe bitwy, pojedynki w gry karciane, bardzo duży Games Room oraz stoiska handlowe naszych sponsorów.

Pawilon 8A - od strony pasażu (kliknij aby otworzyć zdjęcie w nowym oknie)

Pawilon 8A - od strony pasażuPawilon 8A - hallPawilon 8A - jedna z sal

Budynek 14B:

Centrum Konferencyjnego MTP

Pawilon 14B oferuje ponad 20 sal, które przeznaczymy na sale spotkań i koncertów oraz RPGralnie. Do tego znajdziecie tam stoiska naszych sponsorów, sklepik z nagrodami i parę niespodzianek!

Pawilon 14B - widok od pawilonu 8A
    (kliknij aby otworzyć zdjęcie w nowym oknie)

Pawilon 14B - widok od pawilonu 8APawilon 14B - jedna z dużych salaPawilon 14B - jedna z sal mniejszych

Liceum Ogólnokształcące nr 2:

Trzeci budynek to budynek przeznaczony w całości na noclegi.

UWAGA! W tym budynku nie akredytacji można dokonać tylko w godzinach nocnych- osoby przybyłe na konwent prosimy o udanie się w pierwszej kolejności do Holu Zachodniego (od ul. Śniadeckich).

Szkoła - widok od ulicy (kliknij aby otworzyć zdjęcie w nowym oknie)

Szkoła - widok od ulicy


Wyświetl Pyrkon 2012 na większej mapie
Logowanie

Rejestracja