Pyrkon 2011 - festiwal fantastyki w Poznaniu

Złote Maski

Złote Maski

Złote Maski to konkurs LARPowy, organizowany przez Klub Fantastyki Druga Era przy współpracy z innymi organizacjami, które działają na rzecz popularyzacji fantastyki. Chcemy, aby ten konkurs był zarówno prestiżowy jak i przeznaczony dla każdego - mistrzów gry, graczy, nie ważne czy znanych, czy dopiero początkujących - a wśród nich szukamy tych najlepszych . Nagrody przyznajemy w 3 kategoriach:

Dla Najlepszego Scenariusza

W tej kategorii sędziowie będą oceniać fabułę samej gry, jej przebojowość i wpływ na graczy (po wstępnym zapoznaniu się ze scenariuszem, obserwacji samej rozgrywki, spotkaniu z MG i graczami).

Dla Najlepszego MG Team

W tej kategorii oceniany będzie zarówno pojedynczy MG jak i cały sztab organizujący grę podczas samego LARPa. Oceniana będzie kreatywność, zaradność i zgranie MG (zarówno w radzeniu sobie z problemami w scenariuszu jak i umiejętności tworzenia dodatkowych opisów, przedstawienie świata gry).

Dla Najlepszego Gracza

Ta nagroda przyznana zostanie graczowi, który z największą wiarygodnością odda postać przygotowaną przez Mistrzów Gry. Ocena będzie przyznawana po przebyciu rozmowy z Mistrzami Gry i na podstawie obserwacji sędziów. Wszystkie nagrody są odrębnymi, indywidualnymi pozycjami.

Sędziowie

Sędziowie konkursu to osoby, które należą do uznanych w środowisku grup LARPowych, środowisk fantastycznych oraz klubów fantastyki mające doświadczenie w prowadzeniu LARPów oraz graniu w nich.

Z ramienia Klubu Fantastyki Druga Era osobą prowadzącą przedsięwzięcie jest Aleksandra "Hedere" Ososińska.


Regulamin do ściągnięcia.

Login:

Hasło:Rejestracja

Patroni Pyrkonu 2011

Prezydent miasta Poznań

Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu