Pyrkon 2011 - festiwal fantastyki w Poznaniu


Akredytacja

Całkowity koszt akredytacji wynosi 35 zł.

Szczegółowy cennik:

  • akredytacja trzydniowa: 35 zł
  • akredytacja jednodniowa - piątek: 20 zł
  • akredytacja jednodniowa - sobota: 25 zł
  • akredytacja jednodniowa - niedziela: 15 zł

Akredytacje jednodniowe upoważniają do przebywania na terenie konwentu od rana do godz. 24:00 (lub w niedzielę - do zakończenia punktów programu).

Wszystkie opłaty można wnosić na miejscu (w Budynku A). Koszt akredytacji nie będzie się zwiększał z upływem czasu, w związku z czym nie przewidujemy możliwości wcześniejszych wpłat. Liczba uczestników nie jest ograniczona, zatem nie ma obawy, że zabraknie dla kogoś miejsca.

Tym razem również planujemy możliwość zakupu akredytacji trzydniowych w zewnętrznych punktach. W chwili obecnej negocjujemy z kilkoma miejscami. Więcej informacji już wkrótce!
Jeśli chcesz, aby w Twoim sklepie również były dostępne akredytacje pyrkonowe, napisz na Adres niedostępny w archiwum!

Każdy uczestnik konwentu otrzyma identyfikator oraz opaskę, które będzie zobowiązany nosić w widocznym miejscu, informator z programem i informacjami organizacyjnymi oraz pamiątkową przypinkę. Opłacenie pełnej akredytacji upoważnia również do bezpłatnego noclegu na terenie konwentu, w przewidzianych do tego pomieszczeniach. Dla osób bardziej wymagających istnieje możliwość wynajęcia pokoju w jednym z pobliskich hoteli. Szczegóły w dziale Noclegi i wyżywienie.

Zniżki

Dla osób pomagających przy tworzeniu konwentu przewidujemy zniżki:

  • jeden punkt programu - zniżka 50% (w zaokrągleniu prelegent zapłaci 18 zł)
  • dwa i więcej punktów programu - zniżka 100%
  • LARP - zniżka omawiana indywidualnie, zazwyczaj 50% dla jednego lub dwóch prowadzących

Przy większej ilości osób prowadzących dany punkt programu zniżka dzielona jest między wszystkich prowadzących.

Wszelkie zniżki będą omawiane z osobami zainteresowanymi przy zgłaszaniu ich propozycji. Chętnych do współpracy zapraszamy do działu Program > Zgłoś punkt programu.

Przewidujemy również zniżkę dla osób pomagających podczas konwentu, tzw. gżdaczy. Za 4 lub 6 godzin dyżuru obowiązuje zniżka: odpowiednio 50% i 75% akredytacji, czyli 17,00 zł i 26 zł zniżki. Gżdaczom "pełnoetatowym", czyli pełniącym minimum 8 godzin dyżurów (oraz będący w razie potrzeby do dyspozycji pod telefonem), należy się 100% zniżki oraz - dodatkowo - koszulka Pyrkonu. Szczegóły wkrótce w dziale Kontakt > Zgłoś się na gżdacza

UWAGA!

Ze względów bezpieczeństwa osoby przy akredytacji zostaną poproszone o podanie imienia, nazwiska oraz wylegitymowanie się dokumentem tożsamości. Osoby nie wyrażające zgody na pobranie swoich danych mogą nie zostać wpuszczone na teren konwentu.

Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby konwentu.

Każdy przebywający na terenie konwentu będzie zobowiązany do posiadania przy sobie opaski i podpisanego identyfikatora. Osoby nie posiadające opaski i identyfikatora będą usuwane z terenu kowentu.

Ponadto osoby niepełnoletnie zobowiązane są okazać przy akredytacji zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konwencie wraz z jego kontaktowym numerem telefonu. Wzór oświadczenia dostępny jest tutaj:
oswiadczenie_dla_niepelnoletnich_pyrkon2011.pdf


Zaakredytuj się przed Pyrkonem

Jeśli chcesz zaraz po przyjeździe na Pyrkon móc od razu wkroczyć do szkoły noclegowej czy do budynków programowych, zaakredytuj się jeszcze przed konwentem!

W Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie można już zakupić nasze wejściówki! W tych miastach możecie odwiedzić PyrPunkty, w których otrzymacie opaskę i identyfikator. UWAGA! Poza Pyrkonem dostępne są wyłącznie pełne trzydniowe wejściówki! PyrPunkty nie mają technicznej możliwości sprzedania Wam innej akredytacji.

Akredytacje kupować możecie do 22. marca (wtorek).

Lista PyrPunktów

Poznań:
Sklep Cube, ul. Katowicka 81d
Stoisko Cube w Galerii Pestka, al. Solidarności 47
Stoisko Cube w Galerii Panorama, ul. Górecka 30
Bandidas, ul. Gwarna 8

Częstochowa:
Sklep Bard, ul. Kisielewskiego 8/16

Wrocław:
Sklep Bard, ul. Szewska 31

Katowice:
Sklep Bard, ul. Tadeusza Kościuszki 8

Kraków:
Sklep Bard, ul. Stefana Batorego 20
Sklep Bard w Galerii M1, al. Pokoju 67

Warszawa:
Cafe Paradox, ul. Jezierskiego 3/5A

Akredytację wykupić można również na środowych spotkaniach Klubu Fantastyki Druga Era, odbywających się w pubie Amore del Tropico przy ul. Ratajczaka 26. Akredytację otwieramy po godz. 21.00 (pytać o Werbata).

Login:

Hasło:



Rejestracja

Patroni Pyrkonu 2011

Prezydent miasta Poznań

Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu