test

Poniżej znajdziecie spis wszystkich punktów programu na Pyrkonie. Szczegóły każdej atrakcji dostępne są po kliknięciu na tytule! Rozwiń wszystko |

Udostępniamy również program w postaci tabelki.

Zwiń wszystko

idź do sali: Aula | Sala Literacka 1 | Sala Literacka 2 | Sala Literacka 3 | Sala Konkursowa | Sala Mutlimedialna | Sala RPG 1 | Sala RPG 2 | LARPy | Sala komiksowa, mangi i anime | Sala DDR / Karaoke | Games Room | Sala Gier Karcianych | Gry Bitewne | Pozostałe

Aula

pią 16:00 - Rozpoczęcie Pyrkonu 2008 Organizatorzy

pią 17:00 - Jacek Komuda - spotkanie autoskie prowadzi: Michał "Killer" Sakowski

pią 18:00 - Opowieści, czyli o tym jak snuć historię Piotr Rogoża, Agnieszka "Plusz" Rogowska, Kuba "Fingrin" Tabisz, Marcin "Iskariota" Kowalski

pią 19:00 - Witold Jabłoński - spotkanie autorskie prowadzi: Paweł "Ostry" Ostrowski

pią 20:00 - Koncert Jacka Kowalskiego Jacek Kowalski

pią 21:00 - My fantastycy, my metafizycy udział: Marek Huberath, Lech Jęczmyk, Szczepan Twardoch, Wojciech Szyda; prowadzi: Maciej Witkowiak

pią 22:00 - Festiwal Piosenki Krasnoludzkiej Flapjack bez brody i ekipa

sob 10:00 - Nowe Średniowiecze Lech Jęczmyk

sob 11:00 - Fantastyka post-potterowska udział: Ewa Białołęcka, Piotr W. Cholewa, Andrzej Pilipiuk, Rafał Kosik; prowadzi: Michał "Grabarz" Sołtysiak

sob 12:00 - Zimna stal w fantasy Miroslav Zamboch

sob 13:00 - Historia a fantasy udział: Anna Brzezińska, Witold Jabłoński, Jacek Komuda, Grzegorz Wiśniewski;prowadzi: Michał "Grabarz" Sołtysiak

sob 15:00 - Miroslav Zamboch - spotkanie autorskie prowadzi: Marcin "Czarodziej" Kaczmarek; tłumaczenie: Sławomir Sączek

sob 16:00 - Kozackie wampiry, czyli odwieczny pościg w praktyce użytkownicy forum internetowego nocarz.pl

sob 17:00 - Złoty wiek, diamentowy wiek? udział: Piotr W. Cholewa, Lech Jęczmyk, Maciej Parowski, Andrzej Zimniak; prowadzi: Michał Protasiuk

sob 19:00 - Koncert harfowy Barbary "Maskotki" Karlik Barbara "Maskotka" Karlik

sob 20:00 - Wielki Nerdowski Konkurs Strojów Zakazanej Planety!!! ZakazanoPlanecianie

nie 10:00 - Bractwo rycerskie Himeji Jo no Samurai tachi Bractwo rycerskie Himeji Jo no Samurai tachi

nie 11:00 - Jucha tryskała aż miło! udział: Piotr W. Cholewa, Jarosław Grzędowicz, Magdalena Kozak, Łukasz Orbitowski; prowadzi: Michał "Grabarz" Sołtysiak

nie 12:00 - Debiutanci po drugiej książce udział: Jakub Ćwiek, Magdalena Kozak, Wit Szostak; prowadzi: Michał "Grabarz" Sołtysiak

nie 13:00 - Ucieczka z kina "Konwencja" udział: Anna Brzezińska, Łukasz Orbitowski, Wit Szostak; prowadzi: Maciej Guzek

nie 14:00 - Magda Parus - spotkanie autorskie prowadzi: Joanna Wołyńska

nie 15:00 - Zakończenie Pyrkonu 2008 Organizatorzy

Sala Literacka 1

pią 16:00 - LoR: A czym właściwie jest "Jedyny Pierścień"? Tomasz (miszowaty) Batura - "Bestia Bestiariusza"

pią 17:00 - Społeczna rola czarownika w fantasy i rzeczywistości Karol "Khar" Górniak

pią 18:00 - Wojciech Szyda - spotkanie autorskie -

pią 19:00 - Szczepan Twardoch - spotkanie autorskie -

pią 20:00 - Memetyka - pomiędzy nauką a paranauką Michał Protasiuk

pią 21:00 - Marcin Mortka - spotkanie autorskie prowadzi: Paweł "Paszko" Matuszak

pią 22:00 - Wieczór poetycki Maciej "Aureus Canis" Gajzlerowicz

sob 10:00 - Chodź opowiem ci bajeczkę II Paweł "Vino" Kamiński

sob 11:00 - Piotr Rogoża - spotkanie autorskie prowadzi: Piotr "PiBis" Berłowski

sob 12:00 - Rafał Kosik - spotkanie autorskie -

sob 13:00 - Ewa Białołęcka - spotkanie autorskie prowadzi: Monika Szulc

sob 14:00 - Maja Lidia Kossakowska - spotkanie autorskie prowadzi: Kamila Charzyńska

sob 15:00 - Łukasz Orbitowski - spotkanie autorskie -

sob 16:00 - Jaroslaw Grzędowicz - spotkanie autorskie -

sob 17:00 - Magdalena Kozak - spotkanie autorskie prowadzi: Marcin "Kane" Rejniak

sob 18:00 - Maciej Guzek - spotkanie autorskie -

sob 19:00 - Jakub Ćwiek - spotkanie autorskie prowadzi: Marcin "Czarodziej" Kaczmarek

sob 20:00 - Wit Szostak - spotkanie autorskie prowadzi: Michał "Grabarz" Sołtysiak

sob 21:00 - Bartosz Grykowski - spotkanie autorskie prowadzi: Michał "Killer" Sakowski

nie 10:00 - Spotkanie z redakcją Czasu Fantastyki Maciej Parowski

nie 11:00 - Jacek Sobota - spotkanie autorskie -

nie 12:00 - Michał Protasiuk - spotkanie autorskie -

nie 13:00 - Seks, miłość i ewolucja Andrzej Zimniak

nie 14:00 - Magia w czasach mitów Małgorzata "Margot" Rakalska

nie 15:00 - Nauka i technika w świecie hellenistycznym Karol "Oreł" Nowacki

Sala Literacka 2

pią 16:00 - W poszukiwaniu języka uniwersalnego Arkadiusz "Marchewa" Żabicki

pią 17:00 - Najstraszniejsze z nawiedzanych miejsc XXI wieku Rafał Nawrocki

pią 18:00 - Trzecia krucjata - wojna charakterów Marcin Mortka

pią 19:00 - Dlaczego Wrocław jest miastem fantastyki, a Poznań nie i nie będzie Jacek Inglot

pią 20:00 - Seryjni mordercy - wizerunek filmowy a prawdziwy obraz zła Beata "Dro" Dranikowska

sob 10:00 - Pojedynek z honorem w tle Stefan "Spin" Tórz

sob 12:00 - Pochwała trupa część 5 - Trup marynowany i galwanizowanie trupa Marek S. Huberath

sob 13:00 - Od Prawa XII Tablic do Młota na Czarownice Małgorzata "Margot" Rakalska

sob 14:00 - Szlakiem wulkanów Andrzej Zimniak

sob 15:00 - Piramidy, płaska ziemia i inne rzeczy niezwykłe Piotr W. Cholewa

sob 16:00 - Historia miecza od starożytności do czasów współczesnych Dębski Rafał, Piotr Dębski, Darek Domagalski

sob 18:00 - Sztuka wojenna średniowiecza Rafał Dębski, Darek Domagalski

sob 19:00 - Buntownicy błękitnych mórz Jacek Komuda

sob 21:00 - Buddy Christ - Vampire hunter czyli wybrane wizerunki Chrystusa w popkulturze Jakub Ćwiek

nie 10:00 - Obcy czy rodzina - teorie o gościach z Kosmosu Karolina "Merle" Wróbel

nie 12:00 - Zrób sobie smoka Ewa Białołęcka

nie 14:00 - Ecce homo Arkadiusz "Marchewa" Żabicki

nie 15:00 - Sztuczna Inteligencja - wizje twórców Sci-Fi a nasze dzisiejsze możliwości Łukasz "Wookie" Ludwiczak

Sala Literacka 3

pią 16:00 - Krasnoludzka artyleria i techniki oblężnicze Cyryl "Pobortza" Nowaczyk

pią 17:00 - Praktyki magiczne i wróżbiarskie w starożytnej Azji Mniejszej Piotr "Pingwin" Urbański

pią 18:00 - Niezbędnik krzyżowca Jacek Kowalski

pią 19:00 - Boskie interwencje Adam Piechula, Jacek Jędrzejec

pią 20:00 - źródło wszelkiego zła Adam Piechula, Jacek Jędrzejec

pią 21:00 - Malazańska Księga Poległych Stevena Eriksona Marcin "Czarodziej" Kaczmarek

pią 22:00 - Konkurs: Co ty wiesz o Drugiej Erze? Piotr "Prezes" Derkacz, Beata "Zvirka" Sobiło, Rafał "Fart" Sztuka

sob 10:00 - Od Aurory do Xeny, czyli księżniczki w fantasy Aleksandra "Mad" Kostrzewa

sob 11:00 - Historia Drugiej Ery w obrazkach i anegdotach Marcin "Bronsiu" Bronhard, Piotr "Prezes" Derkacz, Paweł "Ostry" Ostrowski

sob 12:00 - Słowiańska Apokalipsa Witold Jabłoński

sob 13:00 - Zizek i filmowa fantastyka Maciej Parowski

sob 14:00 - Symbolika i znaczenia Apokalipsy św. Jana Bartosz Grykowski

sob 15:00 - W mrokach przepowiedni Stefan "Spin" Tórz

sob 16:00 - Miasto w polskiej fantastyce Piotr Rogoża

sob 17:00 - Zaginieni żołnierze I wojny światowej: żywi i umarli Anna Brzezińska, Grzegorz Wiśniewski

sob 18:00 - W poszukiwaniu Raju: o "Mrocznych materiach" Philipa Pullmana w kontekście literackim i światopoglądowym Iwona Michałowska

sob 19:00 - Od atamana bajdy do dekretu Putina - 500 lat historii kozactwa Mikołaj Juliusz Wachowicz

sob 21:00 - Najbardziej Przerażające na Świecie... Kulinaria Agnieszka "Plusz" Rogowska, Maciek "Maqu" Kozieł

nie 10:00 - Pospólstwo w wiekach średnich Michał "Wnuku" Wnuk

nie 11:00 - Sny i wszystko co sie z nimi wiąże Arkadiusz "Dragon Warrior" Grzeszczak, Agnieszka "Plusz" Rogowska (Wielosfer)

nie 14:00 - Komiksy Star Wars Łukasz "Nestor" Woźny

nie 15:00 - Ten zły - Diabeł i jego słudzy Tomasz Wróbel

Sala Konkursowa

pią 16:00 - Ludzie i potwory Karolina "Merle" Wróbel

pią 17:00 - Trylogia Husycka Andrzeja Sapkowskiego w pytaniach i odpowiedziach Małgorzata "Margot" Rakalska, Marcin "Kane" Rejniak, Kamila "Charzynka" Charzyńska

pią 18:00 - Konkurs wiedzy o Star Wars Nestor i Burzol

pią 19:00 - Autobots Transform and Roll Out Adam "ADOn" Ochwat

pią 20:00 - Kinematograf Marika Homenko & Mikołaj "Corfix" Musielak

pią 21:00 - Konkurs Cartoonowy Piotr "Diabeł" Skorok i Domik "Bąku" Bąk

pią 22:00 - Konkurs wiedzy o "Włatcach Móch" Juzek

sob 10:00 - Konkurs Alvinowski Monika "Eressiel" Michta

sob 11:00 - Konkurs wiedźmiński Agnieszka Schulz

sob 12:00 - Konkurs dla filmolubnych audiofilów Beata "Wiedźma" Kukiełka, Krzysztof "Kristof" Zięba

sob 13:00 - Konkurs ogólnoliteracki Marcin "Czarodziej" Kaczmarek, Katarzyna "Kolin" Klimaszewska

sob 15:00 - Konkurs Tolkienowski Kamila "Charzynka" Charzyńska, Karol "Lobo" Chmiela, Maciej "Biały" Witkowiak, Michał "Killer" Sakowski

sob 17:00 - Konkurs wiedzy o cRPG Michał "Darkhan" Rudziński, Bartosz "Zioło" Zioło

sob 18:00 - Konkurs Wiedzy o Świecie Dysku Kasia "Kolin" Klimaszewska, Asia "Miss Grey" Radziejowska

sob 19:00 - Polskie filmy science fiction i fantasy - konkurs wiedzy Edward Taser, Thorin

sob 20:00 - Diuna - The Spice Must Flow Łukasz "Wookie" Ludwiczak, Mirek "MAVIS" Woźniak

sob 21:00 - Poznaj swojego Asterixa , opus secundus Bąku

nie 10:00 - Konkurs wiedzy o starych grach Piotr "Diabeł" Skorok

nie 11:00 - Roboty i przyjaciele Garret

nie 12:00 - Konkurs Wędrowyczowy Marcin "Czarodziej" Kaczmarek, Dawid Okoniewski, Agnieszka Schulz

nie 14:00 - Konkurs z Malazańskiej Księgi Poległych T-1 "Ogrody Księżyca" Stevena Eriksona Marcin "Czarodziej" Kaczmarek, Dawid Okoniewski

nie 15:00 - Konkurs wiedzy o South Parku Błażej "Val'arden" Obremski, Krzysztof "Shiloh" Remiasz

Sala Mutlimedialna

pią 16:00 - Ordosi - Teoria Spiskowa Mirek "MAVIS" Woźniak

pią 17:00 - Najwięksi Mistrzowie Rady Jedi u schyłku Starej Republiki Piotr Palma

pią 18:00 - UFO - historia, badania, hipotezy Zygfryd Świerkowski i Konrad Przesławski

pią 19:00 - UFO, grawitacja i podróże międzygwiezdne Andrzej Kraśnicki

pią 20:00 - "DOFUS" - gra z jajem ;) Paweł "WiseGuy" Budny

pią 22:00 - VII Noc Trailerożerców Commander John J Adams

sob 10:00 - Czego oczekujecie od serwisu Neuroshimowo-postapokaliptycznego? redakcja serwisu Crossroads

sob 11:00 - Być jak Polish Outpost Polish Outpost

sob 12:00 - Inspiracje z dość bliskiego świata w bardzo odległej Galaktyce Jagoda Stępniewska

sob 13:00 - DeliriumTeam DeliriumTeam

sob 14:00 - Delirium - Gracze - W jedności siła DeliriumTeam

sob 15:00 - Deliryczne prezentacje DeliriumTeam

sob 16:00 - Wygraj IPOD'a z Delirium DeliriumTeam

sob 17:00 - Od grozy do obrzydzenia, czyli o horrorze w kinie Andrzej "Yendrek" Olszewski

sob 18:00 - Systemy polityczne w świecie Star Wars Łukasz "Nestor" Woźny

sob 19:00 - Tańczyłeś kiedyś z wielkim potworem w bladym świetle księżyca? Commander John J Adams

sob 20:00 - Życie wśród piasków - opowieść Tuskena Michał "YangObi" Żołyński & Tusken Raiders

sob 21:00 - Autorzy serii Star Wars Jagoda Stępniewska

nie 10:00 - Zwierzęta w Star Wars Joanna Barzewska

nie 11:00 - Mała Akademia Jedi Cezary "Sizar" Żołynski & Polish Outpost

nie 12:00 - Projekty internetowych bractw fantasy na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat Karol "Khar" Górniak, Aleksandra "Mad" Kostrzewa

nie 13:00 - Dziedzictwo Marvel Comics Star Wars Łukasz "Nestor" Woźny

nie 14:00 - Gwiezdne Wojny w telewizji Bartek "Burzol" Burzyński

nie 15:00 - Muzyka Gwiezdnych Wojen Patrycja Wieczorek

Sala RPG 1

pią 16:00 - Krasnoludki, zbrodnie i archeolodzy czyli w co się bawią Francuzi Marta Harat

pią 17:00 - Neuroshima hardcore - zupełnie nieprzewidywalny konkurs dla prawdziwych twardzieli Adrian "Grem" Bukowski, Karolina "Viriel" Bujnowska

pią 19:00 - Konkurs wiedzy o świecie Warhammera (1ed) Piotr "Mroko" Mroczkowski i Krystian "Huba" Hoffmann

pią 20:00 - Horror w RPG Michał "Krakers" Klupsch

pią 21:00 - Opis scen erotycznych w sesjach RPG "Iszta"

sob 10:00 - Pływ - realia settingu Andrzej "Andre" Rylski

sob 11:00 - Pływ - prawdziwe oblicze świata Andrzej "Andre" Rylski

sob 12:00 - Najbardziej fantastyczne światy Agnieszka "Plusz" Rogowska, Marcin "Iskariota" Kowalski

sob 13:00 - Jestem dzieckiem jednego systemu - panel Michał "Wnuku" Wnuk, Maciej "Ervill" Margielski

sob 14:00 - Warhammer Fabularny w uniwersum 41 millenium Sylwek "orth" Wróbel

sob 15:00 - Realizm w RPG Krzysztof "Kristof" Zięba

sob 16:00 - Odgrywanie w Świecie 7th Sea Anna "dathe" Blada, Ziemowit "ZviR" Żwirbliński

sob 17:00 - Warsztaty dla początkujących MG - jak prowadzić przygody? Piotr "Mroko" Mroczkowski

sob 18:00 - Leśne elfy w WFRP Piotr "Mroko" Mroczkowski, Krystian "Huba" Hoffmann

sob 19:00 - Role Play Future Focus Michał Tadeusz Mirski

sob 20:00 - LARP - Organizacja i Zarządzanie Mikołaj "Corfix" Musielak

nie 10:00 - Kiedy trwoga to do Boga... czyli o roli kapłana w systemach fantasy Apollyon vel Ape

nie 11:00 - Odgrywanie średniowiecznych pijatyk na LARPach Vexator

nie 12:00 - Konkurs WFRP edycja 2 Karolina "Viriel" Bujnowska i Marcin "DAME" Jasiunas

nie 14:00 - Konkurs wiedzy o świecie Monastyru Adam "anil" Łukomski

nie 15:00 - Średniowiecze w RPG okiem Joy-Killera: Miasta i państwa Michał "Grabarz" Sołtysiak

Sala RPG 2

pią 16:00 - Dlaczego niektórzy MG są tak bardzo twórczy i kreatywni? Krzysztof Baranowski

pią 17:00 - Cthulhushima, o settingu słów parę - wprowadzenie do settingu tworzonego przez portal Crossroads Andrzej "Yendrek" Olszewski

pią 18:00 - Przewagi i bolączki autorskich systemów RPG Arkadiusz "Dragon Warrior" Grzeszczak

pią 19:00 - Sekret ciekawej osobowości postaci Krzysztof Baranowski

pią 20:00 - Subkultura RPG Michał Tadeusz Mirski

pią 21:00 - Głębia gatunku Grzegorz "Driden" Lewandowski

sob 10:00 - Mały majsterkowicz: jak zrobić miecz Tomasz (miszowaty) Batura - "Bestia Bestiariusza"

sob 11:00 - Muzyka w RPG - sztuczki, przykłady i podkłady Borys "Halfling" Romanko

sob 12:00 - Jak zrobić dobrego LARPa? Kuba "Fingrin" Tabisz, Bartosz "Zioło" Zioło

sob 13:00 - O improwizowaniu strojów na LARPa Emilia "Iluviel" Biela

sob 14:00 - To co nosisz mówi o tym kim jesteś... Czyli prelekcja o sile szczegółu w stroju na LARPa. Emilia "Iluviel" Biela

sob 15:00 - Orkon 2008 - spotkanie z organizatorami Przemysław "Schamann" Klaman

sob 16:00 - Jak urzeczywistnić marzenie: od systemu autorskiego do profesjonalnego projektu Michał "Furiath" Markowski

sob 17:00 - Jeśli nie poszukiwacze przygód, to co? Koncepcja grupy i bohatera w ujęciu Klanarchii Michał "Furiath" Markowski

sob 18:00 - "Kochanie! To nie nasze dziecko!" czyli Changeling the Lost Michał "Darkhan" Rudziński, Maciej "Ervill" Margielski

sob 19:00 - Mamo, czy to prawda, że wszyscy zginiemy? - o walce z Molochem Ziemowit "morm" Radogostowicz

sob 20:00 - "Moloch w pudełku" - przedpremierowa prezentacja najnowszego dodatku do Neuroshimy Adrian "Grem" Bukowski

sob 21:00 - Gatunki RPG Grzegorz "Driden" Lewandowski

nie 10:00 - Rywale, Przeciwnicy i inne gagatki na sesjach - warsztaty adminus

nie 11:00 - Za garść gambli - o Łowcach Nagród w Neuroshimie Michał "Kuglarz" Dzidt

nie 12:00 - Inna Magia Maciek "Maqu" Kozieł, Anna "Dathe" Blada

nie 13:00 - Nic nie jest tak Rtęcio-Chromowe jak by się mogło wydawać - o odcieniach uniwersum Neuroshimy Michał "Kuglarz" Dzidt

nie 14:00 - USA wciąż żyje - prelekcja o stali Ziemowit "morm" Radogostowicz

nie 15:00 - Żywa tarcza, czyli dlaczego wojownik w D&D nie działa Karol "Khar" Górniak, Aleksandra "Mad" Kostrzewa

LARPy

pią 18:00 - 15 pogrzebów w Dodge City Adrian "DaRKeR" Szade, Ziemowit "ZviR" Żwirbliński, Bartosz "Zioło" Zioło

pią 19:00 - Słowo ostrzejsze niż rapier - Monastyrowy LARP w stolicy dyplomacji, polityki i kłamstw Adam "anil" Łukomski, Marcin "DAME" Jasiunas

pią 22:00 - Pokolenia Agnieszka "Plusz" Rogowska, Jakub "Fingrin" Tabisz, Ziemowit "Zvir" Żwirbliński

pią 22:00 - Spotkanie na wyspie rogu Aleksandra "Ol" Kosciewicz, Katarzyna "Levanah" Górska

pią 22:00 - Szczeciński Pakt Stabilizacyjny Tomasz "Bagu" Bagier, Michał "Elmo" Pliszka

sob 10:00 - Zabawa fabularyzowana "Zaginiony Król" Olena "Koza" Piecuch , Michał "Wódz" Rybczyński

sob 11:00 - Bal Letni Jacek Kurpisz, "mysterio"

sob 12:00 - Pewnego razu w Sierra Madre - NSowy LARP w kaktusowo-kowbojskim klimacie Karolina "Viriel" Bujnowska, Adrian "Grem" Bukowski

sob 14:00 - Osiris Cafe Alfar i Cze

sob 16:00 - Knuj, knuj, bij, bij - LARP Warhammerowy ze skaveńskiej strony ukazany Karolina "Viriel" Bujnowska, Adam "anil" Łukomski, Marcin "DAME" Jasiunas

sob 16:00 - Star Trek TOS Karol "Oreł" Nowacki, Krzysztof Skarupa

sob 18:00 - Pewnego razu w pewnej Polsce Nina "Ninaziz" Wilczyńska, Arkadiusz "Dragon Warrior" Grzeszczak

sob 19:00 - W górach Szaleństwa Kuba "Fingrin" Tabisz, Adrian Twardak, Monika "Moniq" Szachniewicz

sob 22:00 - Cztery Pokoje Aleksandra "Ol" Kościewicz, Michał "Darkhan" Rudziński, Piotr "Vajder" Wajda, Bartosz "Zioło" Zioło

sob 22:00 - Ostatni Lot Kronosa (Star Wars) Gecko

sob 22:00 - Rosyjska Ruletka II Paweł "Vino" Kamimiński, Krzysztof "Flapjack" Maj

sob 22:00 - Zgon na pogrzebie Dagmara "Dagon" Planutis, Paweł "Młody" Adamczak

nie 11:00 - Kresy 1944 Karol "Oreł" Nowacki, Krzysztof Skarupa

nie 12:00 - Spotkanie po latach - czyli co się stało z naszą klasą? adminus

nie 13:00 - Quest alchemiczny Beata "DraMaster" Matysiak

Sala komiksowa, mangi i anime

pią 16:00 - Kreskówki Ynaczej Jacek "Thefalloflight" Świecimski, Michał "Icarus" Mudlaff

pią 17:00 - Ghost in the Shell - System RPG Jacek "Thefalloflight" Świecimski, Michał "Icarus" Mudlaff

pią 18:00 - Nagoya Kei Zuzanna "DieZu" Czerwoniak, Ola "Nazgul" Smoczyk

pią 19:00 - Jaka to j-lodia? Zuzanna "DieZu" Czerwoniak, Ola "Nazgul" Smoczyk

pią 21:00 - Nieśmiertelny Konkurs Muzyki z Anime ellizjum

sob 10:00 - Zmierzch kwiatów - współczesne gejsze Krysia "Errema" Ziętek

sob 11:00 - Nie tylko kot Rabina. Fantastyczny świat wyobraźni Joanna Sfara Sebastian Frąckiewicz

sob 12:00 - Wagashi - japońskie słodycze Magdalena Tomaszewska-Bolałek

sob 13:00 - Komiksowi herosi wschodu i zachodu - podobni czy odmienni? Radosław Bolałek

sob 14:00 - Hanafuda - tradycyjna, japońska gra karciana Radosław Bolałek

sob 15:00 - Spotkanie z wydawcami - Hanami, Sutoris i Zin Zin Press Filip Bąk

sob 16:00 - Formy chmurowe w sztuce komiksu Filip Bąk

sob 17:00 - Kimono, jego rodzaje i miejsce w Japonskiej kulturze. Justyna Hołubowicz

sob 18:00 - Soran i Yuki Matsuri Piotr Węgrzynowicz

sob 19:00 - Manga, Anime i Live Action o tym samym tytule ellizjum

sob 20:00 - Fantastyczny konkurs Fullmetal Alchemist Krysia "Errema" Ziętek, Justyna "Ja-Nin" Pawłowska

sob 21:00 - Konkurs komiksowy Dawid Okoniewski, Paweł "Kaiou" Olejniczak

nie 10:00 - Strażnicy A. Moore'a i D. Gibbonsa - ratowanie świata na serio Przemysław Zawrotny

nie 11:00 - Iriomote - czar japońskich tropików Piotr Węgrzynowicz

nie 12:00 - Warsztaty rysunkowe Paulina "=KoRNik=" Borowczyk

nie 14:00 - Ewolucja wizerunków postaci komiksowych świata DC w adaptacjach telewizyjnych na przestrzeni lat 1940-2008 Krzysztof Zakrzewicz

Sala DDR / Karaoke

pią 16:00 - DDR/Karaoke Bartek "riju" Kaniewski, Gracjan "elfstone" Piejak, Paweł "Future" Kubiak

sob 15:00 - Turniej Dance Dance Revolution Bartek "riju" Kaniewski, Gracjan "elfstone" Piejak, Paweł "Future" Kubiak

sob 17:00 - Yamamba! Ganguro! Aleksandra "Alorah" Kozłowska, Patrycja "Patty" Brzeskot

sob 18:00 - Pokaz kimon i yukat. Czyli jak zawiazac to Obi? Justyna Hołubowicz

sob 20:00 - Taniec brzucha (prelekcja, pokaz, warsztaty) Ania "Elenion Ankalima" Hadryan

sob 22:00 - Turniej Karaoke (Ultrastar) Bartek "riju" Kaniewski, Gracjan "elfstone" Piejak, Paweł "Future" Kubiak

Games Room

pią 18:00 - Prezentacja nowych produktów wydawnictwa Wolf Fang Wydawnictwo Wolf Fang

pią 19:00 - Turniej Zombiaki Ziemowit "morm" Radogostowicz

sob 11:00 - Warsztaty Origami. Blade Runner: Jednorożec Gaffa. Aleksandra

sob 12:00 - Turniej Neuroshimy Hex Filip "Meppo" Kińczyk, Hubert "zedd" Bartos

sob 16:00 - Trybiki - oficjalna premiera, nauka gry i turniej Wydawnictwo Kaduceusz

sob 18:00 - Prezentacja Universum Crystalicum Wydawnictwo Wolf Fang

sob 19:00 - Turniej Kryształowej Gry Karcianej Crystalicum Wydawnictwo Wolf Fang

nie 11:00 - Survivalowe zawody DeDekowe Monika "Moniq" Szachniewicz, Adam Piechula, Jacek Jędrzejec

Sala Gier Karcianych

pią 17:00 - WoW TCG - Constructed Cube - Poznański Dom Gier

pią 18:00 - Star Trek CCG 1 edycja - Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Sebastian "Beyo" Szwarc

sob 10:00 - M:tG - Grand Prix Trial Bruksela Cube - Poznański Dom Gier

sob 11:00 - Duel Masters - Mistrzostwa Poznania Cube - Poznański Dom Gier

sob 15:00 - Duel Masters - Parowe Mistrzostwa Poznania Cube - Poznański Dom Gier

sob 17:00 - M:tG - Standard Cube - Poznański Dom Gier

sob 17:00 - WoW TCG - Turniej Par Cube - Poznański Dom Gier

nie 10:00 - M:tG - Extended Cube - Poznański Dom Gier

nie 10:00 - WoW TCG - Constructed Cube - Poznański Dom Gier

Gry Bitewne

pią 17:00 - Warmachine & Hordes - Mój pierwszy raz Cube - Poznański Dom Gier

pią 18:00 - Rozgrywki Blood Bowla Klub Gier Bitewnych Sztab

pią 18:00 - Warhammer Fantasy Battle - wolne granie Strefa Zero

sob 09:00 - Turniej Lord Of The Rings Strategy Battle Game Cube - Poznański Dom Gier; sędzia: Dawid Florek

sob 10:00 - Turniej Warhammer 40 000 "Wojna Światów" Klub Gier Bitewnych Sztab

sob 10:00 - Turniej Warhammer Fantasy Battle Strefa Zero

sob 18:00 - Turniej gry bitewnej MechWarrior: Wiek Zniszczenia Piotr "PiBis" Berłowski

sob 18:00 - Warmachine & Hordes - Mój pierwszy raz Cube - Poznański Dom Gier

nie 09:00 - Turniej Warmachine & Hordes Pyrkon Open Cube - Poznański Dom Gier

nie 10:00 - Flames of War - turniej Klub Festung Pozen

Pozostałe

pią 16:00 - Kalambury Nieustające Maciek "Isylion" Garczewski & friends

pią 17:00 - Nieustający Konkurs Rysunkowy Paweł "Kaiou" Olejniczak

pią 18:00 - Pokazy walk wojów wczesnośredniowiecznych Bractwo Wojowników Kruki

pią 19:00 - Kalambury Drugoerowe Druga Era

sob 13:00 - Pokazy walk wojów wczesnośredniowiecznych Bractwo Wojowników Kruki

sob 14:00 - Zakazana Bitwa na Torty ZakazanoPlanecianie

sob 15:00 - Turniej łuczniczy Leszek Walkowiak, trener łucznictwa

sob 16:00 - Kalambury Star Wars Łukasz "Nestor" Woźny

sob 18:00 - Pokazy walk wojów wczesnośredniowiecznych Bractwo Wojowników Kruki

sob 23:00 - Fire Show Bractwo Wojowników Kruki

nie 12:00 - Pokaz łucznictwa japońskiego Bractwo rycerskie Himeji Jo no Samurai tachi

nie 13:00 - Pokazy walk wojów wczesnośredniowiecznych Bractwo Wojowników Kruki

Pomocne funkcje

Rozwiń wszystko
Zwiń wszystko